İrfander Gündem Detay Sayfası

KONYA´DAN YOLU GEÇENLER BİR ARAYA GELİYOR

“Peygamber Efendimiz (S.A.V) şöyle buyurmuştur: "Müslümanın, müslüman kardeşine sevgi duyarak, şevk duyarak, yüzüne muhabbetle bakması, şu benim mescidimde bir sene ibadetten daha hayırlıdır!" İşte buradan ve buna benzer hadîs-i şerîflerden çok kuvvetle, tereddütsüz olarak anlayacağız: Müslümanın müslümanı sevmesi, muhabbet etmesi, kardeşliğini sağlam tutması lazım!” Prof.Dr. M.Esad COŞANYukarıdaki hadisi Şerifin müjdesine nail olmak amacıyla uzun yıllardır bir şekilde Konya’da bulunup da kardeşlik yapan, ülkesine ve milletine bağlı nice okumuş, kendisini geçmişini bilen şuurlu gençler yetişmiştir.

Ülkemizin çeşitli yerlerine dağılmış bu kardeşlerimizi tekrar bir araya getirerek hem geçmişi yad etmek hem muhabbeti arttırmaya yönelik olarak İrfan Eğitim Yardımlaşma ve Dostluk Derneği tarafından 05 Ağustos 2018 Pazar günü “Konya’dan Yolu Geçenler” isimli kaynaşma programı düzenlenecektir.


Tarih: 05 Ağustos 2018 Pazar
Saat: 9.00-18.00 Arası
Yer: Konya Büyükşehir Belediyesi Dere Tesisleri

Ücret: 50 TL ( 7 Yaş üstü ücrete tabidir)

(Açık Büfe kahvaltı, Öğle Yemeği Konya Pilavı ikram edilecektir)

Ödemeler için Banka hesap numarası:

İRFAN EĞİTİM YARDIMLAŞMA VE DOSTLUK DERNEĞİ
İBAN NO: TR03 0020 5000 0005 2527 1000 01

-Ödemelerde mutlaka isim ve soyadı belirtilmelidir.
-Açıklamada "Konya'dan Yolu Geçenler" programının ismi yazılmalıdır.

Son Kayıt Tarihi: 30 temmuz 2018 Pazartesi
Kayıt olmakta acele ediniz.


Programa katılmak için aşağıdaki Kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Kayıtlar yalnızca bu form doldurularak alınmaktadır. Böylelikle programımızın daha düzenli bir şekilde yapılması sağlanmış olacaktır.

Bu etkinliğe katılmasını istediğiniz Konya’dan gerek öğrenci gerek çalışan olarak da olsa yolu geçmiş kişilerle program görselini ve irfander.com web adresimizi paylaşabilirsiniz. 

Programımızın hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.